• 665. Sk. No:30/4 Hilal Mah. Çankaya Ankara

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma
 
Tuvalet tıkanıklığı açma işleriniz için firmamız tuvalet tıkanıklık kaynaklı tuvalet gider hattı sorunlarının giderilmesinde son teknoloji cihazları kullanarak etkin ve sorunsuz çözümler sunmaktadır. Tuvalet tıkanıklığı sorununu bize ilettiğinizde işinin uzmanı ekibimiz gerekli donanımlarıyla istediğiniz saatte adresinize gelip tıkanmış olan yerin tespitini yapmaktadır. Görüntüleme sistemine sahip özel tuvalet tıkanıklığı açma robotları vasıtasıyla tıkanıklığın ya da sızıntının olduğu nokta görüntülenebilmektedir. Tuvalet açma robotları ile hiçbir yeri kırıp dökmeye gerek kalmadan, tıkalı tuvalet gider borusunun içindeki tuvalet gideri açma işlemi yapılmaktadır. Ve bu işlem yapılırken de tuvalet gider borularınıza hiçbir şekilde hiçbir zarar verilmemektedir.
Hiçbir Yeri Kırmadan Robotla tuvalet tıkanıklığı açma Hizmeti
Samsun Tesisat firması olarak hiçbir yeri kırmadan, hiçbir yere en ufak zarar vermeden tuvalet tıkanıklığı yerini ve sebebini tespit ediyor ve yine aynı şekilde hiçbir yeri kırmadan ve hiçbir yere en ufak zarar vermeden tıkanıklığı gideriyoruz.
 
Tuvalet Neden Tıkanır!
Tuvalet gider borularının doğru yapılmayışından dolayı tuvalet tıkanabilir.
Tuvalete atılan kalitesiz tuvalet kağıtları tıkayabilir
Tuvalete atılan bebek bezi tuvaletin esini tıkayabilir
Tuvalet kokusunun gidere kaçması sonucu tuvalet tıkanabilir
Tuvalete atılan ıslak mendil temizlik bezi tuvaleti tıkayabilir
Banyodan gidere giden kıl nedeni ile gider tıkanabilir.
 
Firmamız, yaptığı işin kalitesine son derece güvendiği için yapılan her işe %100 garanti vermektedir. Ayrıca tüm hizmetlerimizde olduğu gibi tuvalet gideri açma (tuvalet açma) hizmetimiz de en uygun fiyatlara uygulanmaktadır.
 
Firmamız, Samsun ve Samsun'un her noktasına en hızlı hizmeti verebilmek için işinin uzmanı, tecrübeli, titiz, iş sorumluluğunun bilincinde ekiplerle çalışmaktadır. Çünkü tıkanmış tuvalet müşterilerimiz için ciddi bir sorundur ve sorunun en kısa zamanda çözülmesi bir zarurettir.
 
Sizlerde işinizi 4/4 lük yaptırmak istiyorsanız garantili iş istiyorsanız bize ulaşmak size bir telefon kadar yakınınızda. bizlerle İrtibata geçin ve rahat bir nefes alın.Tercih sizin artık Saygılarımızla Samsun Tesisat.
 
 
 

 

 

 

 

Sayfamızı Paylaşın