.
  • Samsun/Türkiye

Su Kaçağı

Samsun Kanalizasyon Açma

Samsun Su Kaçağı Tespiti

Samsun su kaçağı tespiti için dinleme veya görüntüleme sistemleri kullanan firmamız. Samsun su kaçak tespiti sırasında evinizde ya da iş yerinizde hiç bir tadilat ve kırma dökme işlemi yapmadan su kaçağını tespit etmektedir.

Su Kaçağının Sebepleri

Samsun su kaçağı sebepleri arasında usta hataları ön sırada gelmektedir. Usta hatalarının yanı sıra kalitesiz malzemelerde Su kaçağına sebep olmaktadır.

Temiz su tesisatında su kaçağı oluşması, borunun ek yerindeki kaynak hatalarından meydana gelmektedir.

Temiz su borularındaki su kaçağının diğer sebebi ise; kullanıcı hatalarıdır. banyoda ve tuvalette yapılan tadilat çalışması sırasında duvara delik delerken boruya zarar verilebilmektedir.

Su kaçağı Samsun. bir diğer sebebi ise kalitesiz malzemeler olduğunu belirtmiştik. Kalitesiz malzemeler, su basıncının yüksek olduğu zamanlarda meydana gelmektedir. Bu tür su kaçakları da anlaşılması uzun sürebilir.

Samsun su tesisatçısı ustalar, atık su borularını döşerken pimaş boruların contalarını çıkarmakta ve bu ek yerlerinden su sızıntısı meydana gelmektedir.

Samsun Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

  • Su kaçak tespiti Samsun ilinde ve ilçelerinde büyük bir hassasiyetle yapılmaktadır.
  • Samsun su tesisatçısı olan firmamız son teknoloji cihazlarla Atakum su kaçağı tespiti yaparken, hiç bir kırma dökme işlemi yapmaz.
  • Samsun kameralı su kaçağı tespiti yapılırken kameralı görüntüleme cihazı kullanıyoruz
  • Kameralı görüntüleme cihazı, atık su borularındaki su kaçaklarında kullanılmaktadır.
  • Samsun kameralı su kaçağı tespiti yapılırken, kameralı görüntüleme cihazı işinin uzmanı profesyonel ekiplerimiz tarafından kullanılmaktadır.
  • Su kaçak tespiti Samsun'da yapılırken, kameralı görüntüleme cihazı pimaş borunun içinde görüntüyü cihazın monütörüne ileterek su kaçağının olduğu noktayı tespit edebilmektedir.

Su Kaçak Tespiti Samsun

  • Samsun kameralı su kaçak tespiti kameralı görüntüleme cihazı ile yapılmaktadır.
  • Akustik dinleme cihazı ile su kaçağının yeri noktasal olarak yapılır ve hiç bir kırma işlemi olmaz.
  • Borunun delinmiş olan kısmı hemen tamir edilir.

Termal kameralarda su borusu düz bir şekilde görünürken, su kaçağı olan kısımda görüntü dağınık bir şekilde görüntülenir bu sayede Atakum su kaçağı tespiti noktasal olarak yapılabilmektedir. Samsun su tesisatçısı olarak belirtmemiz gereken; termal kameranın işe yaraması için borunun içerisinde sıcak su olmalıdır.

Su kaçak tespiti Samsun ilinde, uzun sürmemektedir. Atakum su kaçağı olan daire günlerce tadilatta kalmamaktadır.

Samsun su kaçağı bulma çalışmalarında eskiden duvar kırılarak delinmiş olan kısma ulaşmaya çalışılırdı.

Neyse ki günümüzde Samsun su sızıntısı tespiti yapılırken kamera ve dinleme cihazı kullanılarak hızlı çözüm üretilebilmektedir.

İlgili Aramalar : atakum su tesisatçısı cihazla su kaçağı tespiti kaçak su bulma kaçak su tespiti kameralı su kaçağı tespiti kameralı su kaçak tespit fiyatları kırmadan su kaçağı tespiti samsun kameralı su kaçağı tespiti samsun su tesisatçısı su kaçağı bulma su kaçağı tespit su kaçağı tespiti su kaçağı tespiti fiyatları su kaçak bulma su kaçak tespiti su sızıntısı tespiti su tesisat kaçağı

Sayfamızı Paylaşın
 
.