• 665. Sk. No:30/4 Hilal Mah. Çankaya Ankara

İlkadım Klozet Tıkanıklığı Açma

Samsun Su Tesisatçısı -

İlkadım Klozet Tıkanıklığı Açma

İlkadım Klozet Tıkanıklığı Açma, firmamız, İlkadımda klozet tıkanıklığı açma hizmeti verebilmek için işinin uzmanı, tecrübeli, titiz, iş sorumluluğunun bilincinde ekiplerle çalışmaktadır.

İlkadım klozet açma servisi olarak firmamız İlkadımda tıkalı klozet açma işlerinde son teknoloji cihazları kullanarak etkin ve sorunsuz çözümler sunmaktadır. İlkadım tıkalı klozet açma sorununu bize ilettiğinizde işinin uzmanı ekibimiz gerekli donanımlarıyla istediğiniz saatte adresinize gelip tıkanmış olan yerin tespitini yapmaktadır. Görüntüleme sistemine sahip özel tıkanıklık açma robotları vasıtasıyla tıkanıklığın ya da sızıntının olduğu nokta görüntülenebilmektedir. Tıkanıklık açma robotları ile hiçbir yeri kırıp dökmeye gerek kalmadan, gider borusunun içinde tıkanıklık açılmaktadır. Ve bu işlem yapılırken de gider borularınıza hiçbir şekilde hiçbir zarar verilmemektedir.
 
Klozet Neden Tıkanır!
Klozet gider borularının doğru yapılmayışından dolayı tuvalet tıkanabilir.
Klozete atılan kalitesiz tuvalet kağıtları tıkayabilir
Klozete atılan bebek bezi tuvaletin esini tıkayabilir
Klozet kokusunun gidere kaçması sonucu tuvalet tıkanabilir
Klozete atılan ıslak mendil temizlik bezi klozeti tıkayabilir
Banyodan gidere giden kıl nedeni ile klozet tıkanabilir.
 
Sizlerde işinizi 4/4 lük yaptırmak istiyorsanız garantili iş istiyorsanız bize ulaşmak size bir telefon kadar yakınınızda. bizlerle İrtibata geçin ve rahat bir nefes alın.Tercih sizin artık Saygılarımızla Samsun Tesisat.

 

Sayfamızı Paylaşın