.
  • Samsun/Türkiye

Ondokuzmayıs Kanal Açma

Samsun Kanalizasyon Açma

Firmamız kanal temizleme işlemleri yapan profesyonel bir firmadır. Kanal temizleme, kesinlikle ihmal edilmeyecek alt yapı çalışmalarındandır. Firmamız teknolojik cihazlarla ve uzman ekip kadrosu ile en hızlı bir şekilde profesyonel yöntemlerle kanal temizliği yapmaktadır.

Tıkalı Kanal Açma

Tıkalı kanal açma işlemi firmamız tarafından 1994 yılından beri yapılmaktadır. Tıkalı kanal açma işlemine başlamadan önce kanal tıkanıklığının sebebini tespit ediyoruz. Çünkü kanal tıkanıklığı sadece boru önündeki katı cisimlerden kaynaklanmayabilir.

Kanallar, binaların atık sularını taşıyan altyapılardır. Kullanıcılar tarafından atılan atıklar kanal tıkanmasına sebeptir. Kanal tıkanması, atıksu birikmesine sebep olabilmektedir. Ancak kanal tıkanıklığının en belirgin özelliklerinden biri; binanın zemin katında bulunan tuvaletten su taşma problemleridir.

Firmamız tıkalı kanal açma işlemi öncesi, kameralı kanal görüntüleme cihazları ile kanalın içini görüntüleyerek arızalı noktayı tespit eder. Kanal görüntüleme işlemi son derece hassas ve önemli bir işlemdir. Çünkü kameralı görüntüleme cihazı ile kanal tıkanıklığının sebebi belirlenerek kanalizasyon tıkanıklığı açma işlemi yapılır.

Kanal Temizleme

Kanal temizleme işlemi binalarda düzenli olarak yapılmalıdır. Ancak bu önemli çalışma pek dikkate alınmaz. Bu konu insan sağlığı ve çevre sağlığı için çok önemlidir.

Kanal temizliği yaptırmanın gerktiğni anlamak için logar kuyusunun kapağı açılarak incelenir. Kanal kuyusu düzenli olarak temizlenmezse geri taşma yaparak çevre ve insan sağlığı için kötü sonoçlar meydana getirebilir.

Logar kuyusu tespit edildikten sonra uzman ekipler tarafından logar kapağı açılır. Kanalizasyon temizleme işlemine başlanır.

Kanal Temizleme Firmaları

Kanal temizleme firması olan Samsuntesisat. Kanalizasyon tıkanıklığı açma işlemi yaparken profesyonel ekipler ve son teknoloji cihazlar ile çalışmaktadır. Kanal temizleme firması Samsuntesisat'ın kanal temizleme uzman ekipleri aynı zamanda en uygun logar temizleme fiyatları ile hizmet vermektedir.

 

İlgili Aramalar : kanal temizleme firmaları kanal temizleme ve görüntüleme kanal temizliği kanalizasyon temizliği kanalizasyon tıkanıklığı kanalizasyon tıkanıklığı açma logar temizleme fiyatları

Sayfamızı Paylaşın
 
.