Tekkeköy Kombi Petek Temizleme

Aras Tesisat Kombi Kalorifer Petek Temizleme Firması

Petekleri temizletmeyi düşünüyorsanız petek tesisat bakım firması ARAS TESİSAT  ile görüşebilirsiniz. Bu konuda servisimizden destek alabilirsiniz. Uzman kadromuz ile firmamız cihazla ilaçlı petek temizliği hizmeti vermektedir. Peteklerin kanallarını tıkayan ve sıcak suyun dolaşımını engelleyen çamurlaşma, tortu kalıntıları, pas ve kireç tabakası temizlik sırasında peteklerden çıkarılır. Petek temizliği sonrasında hem ısınmaya başlar hem de yakıt tasarrufu yapabilirsiniz.
 
Petek temizliği yaptıracağınız zaman aradığınız yer konuştuğunuz kişi kurumsal bir yapıda mı değil mi bunu anlamak için web sitesine, firma ünvanına bakmak bu konuda fikir sahibi olmanızda yardımcı olur. Hizmet alacağınız yer merdiven altı diye tabir edilen bir yer ise vergi ödemeyen bir yer demektir, sigortalı işçi çalıştırmayan bir yer demektir. Yani bu gün var yarın yok olabilecek, günübirlik çalışan yer demektir. Hizmet aldıktan sonra petek bağlantı yerinden su aksa aradığınızda ulaşamayacağınız bir yer demektir.
 
Bu tip yerler piyasada tutunmak adına petek temizliği fiyatlarını çok düşük tutmakta ve bu şekilde iş almaya çalışmaktadır. Burada en büyük görev bu hizmeti alacak vatandaşa düşer. Piyasa şartlarının ne çok altında ne de çok üstünde bir fiyatla Petek Tesisat Bakım Firması hizmet vermez. Eğer bu fiyatlamayı yapan kişi var ise bunlardan hizmet almamanız gerekir.
 
Kalorifer Petek Tesisat Bakım Firması ARAS TESİSAT
Samsun’da petek temizliği hizmeti veren o kadar çok firma ve kişi var ki bu duruma bağlı olarak çok farklı fiyatlarda ortalıkta dolaşmaktadır. Sizin yapmanız gereken sadece fiyattan yola çıkarak petek bakımı veya kombi bakımı hizmeti almanız değildir. Hem fiyatı sorup hemde bu uygulamayı ne ile nasıl yaptıklarını da sorun. Petek Tesisat Bakım Firması arıyorsanız bizleri arayabilirsiniz.
 
Kalorifer petek temizliği nasıl yapılır?
Kalorifer tesisatı ve peteklerin bakımı temizliği ilaç ve cihaz kullanılarak yapılır.
Petek temizleme servisi gelmeden önce hiçbir hazırlık gerekmez.
Tesisatçı petek bakım servisi geldiğinde ilk olarak cihazı tesisata en uygun nereden bağlarız diye bakar.
Cihazın bağlanması için en uygun yer olan havlupanın olduğu yerden veya kombi altından cihaz bağlanır.
Cihaz kalorifer tesisatına bağlanırken kombi ile tesisat bağlantısı kesilir.
Cihaz bağlandıktan sonra önce tesisatta oluşan kirlilik ve çamurlu, paslı su tesisat dışına alınır.
Kalorifer tesisatından kirli su boşaltıldıktan sonra ilaçlı uygulamaya geçilir.
Petek bakımında ilaçlı uygulama önemli bir yere sahip olup bu uygulama yapılırken petekler tek tek yıkanır temizlenir.
Petekler tek tek temizlendikten sonra kalorifer peteklerinden çözülen paslı, çamurlu tabaka petek temizleme cihazı ile tesisattan boşaltılır.
Kalorifer tesisatından pis su tamamen boşaltıldıktan sonra peteklere ve tesisata temiz su doldurulur.
Kombi filtresi kontrol edilip kirli ise temizlenip yerine takılır.
Petek temizliğinde sona yaklaşılırken peteklerde ve kalorifer tesisatında yapılan uygulamaya dayalı hava oluştuğu için bu havanında alınması gereklidir.
Petek bakımının son aşamalarından olan petek havaları da alındıktan sonra en son olarak petek vana ısı ayarlar da yapılarak petek temizliği bitirilir.
Petek temizleme sonrası kombi açılıp sistem test edilir ve işlem sonlandırılır.
Makinasız petek temizleme yalanı ile sizlere bilgi verenlere ve bu tarz uygulamaların petek temizleme yorumlarına yer aldığını ve faydasının olmadığını okuyabilirsiniz. Profesyonel uygulama ve profesyonel petek temizleme cihazı ile yapılan bu hizmet için ARAS TESİSAT destek ekibini arayın.
 
Petek temizleme işleme bittikten sonra teknik ekibimiz termal kamera ile ısı ölçüm testini ücretsiz olarak yapmaktadır.
 
 
BİLGİSAYARLI PETEK TEMİZLEME SAMSUN da TEK FİRMA ARAS TESİSAT
 
%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ GARANTİSİ
 
 
BİLGİSAYARLI CİHAZ İLE YAPILAN TEMİZLİK SONRASI %40 TASARRUF GARANTİSİ
 
 
Hizmet Bölgelerimiz

. 19 Mayıs . 23 Nisan . Akbaşlar . Altınkaya . Antyeri . Asarağaç . Bakacak . Balcalı . Başköy . Beyoğlu . Büyüklü . Cumhuriyet . Çay . Çayırçölek . Çayleyik . Çınaralan . Çırakman . Çiftlik . Çimenli . Çinik . Erenköy . Gökçe . Gökçedere . Gölceğiz . Güzelyurt . Hamzalı . Hürriyet . İstiklal . Kababürük . Kahyalı . Karaoğlan . Karaperçin . Kargılı . Karışlar . Kerimbey . Kerpiçli . Kışla . Kibarlar . Kirazlık . Köprübaşı . Kurtuluş . Kutlukent . Ovabaşı . Pınar . Selyeri . Sanayi . Sarıyurt . Seymenler . Sıtmasuyu . Şabanoğlu . Yağbasan . Yavuzlar . Yaylageriş . Yazılar . Yeni Büyüklü . Yenidoğan . Yeniköy . Yeşilalan . Yesildere . Yeşilyurt . Yukarıçinik . Zafer . Aşağıçinik