• Reşadiye mh. Saadettin Konevi sk. no 1 İlkadım/SAMSUN

Tıkalı Pimaş Açma

Pimaş Açma
 
Pimaş tıkanıklığı açma işlemini gider açma firması olarak tesisatınıza ve çevresine zarar vermeden açıyoruz. Pimaş boruları açma konusunda uzman personellerimiz ile yıllardır müşteri memnuniyeti ile hizmet vermekteyiz. Yaşam alanlarınızdaki tesisatlar da meydana gelebilecek sorunlardan biri de pimaş tıkanıklığıdır. Eğer tıkalı pimaş açma konusunda bir bilginiz yok ise uzman bir servisten yardım almanız gerekir. Bu noktada Samsun pimaş açma servisi olarak bizleri arayabilirsiniz. Ev, işyeri gibi yaşam alanlarınızda meydana gelen pimaş tıkanıklarını, giderlerinizden gelen kötü kokulardan, atık suların geri gelmesinde veya giderlerin yavaş gitmesinden gözlemleyebilirsiniz.
 
Kırmadan dökmeden pimaş tıkanıklığı açma
Pimaş tıkanıklığı ile karşılaşırsanız bilinçsiz kişilerin sözleri ile hareket etmeyiniz. Sorunlarınıza çözüm ararken evinizde yada işyerlerinizde daha büyük sorunlara yol açabilir, tadilat masrafları karşınıza çıkabilir.
 
Yıllardır kırmadan dökmeden teknolojik cihazlar ile hizmet vermekteyiz. Tıkalı pimaş açma işlemi haricinde mutfak gideri açma, banyo gider açma, tıkalı lavabo açma ve su kaçağı tespit alanlarında da hizmet vermekteyiz.
 
Samsun'da pimaş açma servisi olarak verdiğimiz hizmetlerin yanı sıra tesisatınızdaki gördüğümüz diğer sorunlar ile ilgili ücretsiz bilgilendirmelerde bulunuyoruz. Sizlerde uzman bir firmadan hizmet almak veya bilgi almak istiyorsunuz 0534 824 35 868 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Diğer hizmetlerimize göz atabilir ve iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızı Paylaşın